Kolor roku 2020 Dunn-Edwards®, Minty Fresh (DE5687), oddaje entuzjazm i optymizm nowej dekady. Gdy stoimy u progu nowej ery, przed nami jest nieskończony potencjał. To orzeźwiające i ekscytujące — jak Minty Fresh!

Minty Fresh – aranżacje wnętrz z wykorzystaniem Koloru Roku 2020 od Dunn Edwards

Kolor
Jako kluczowy kolor trendów kolorystycznych Dunn-Edwards na 2020 rok, Minty Fresh emanuje spokojną, czystą i wyrazistą nutą palety kolorów — miękkością wody i mentolową, orzeźwiającą w dotleniających niuansach — odzwierciedleniem czystości. Subtelny i relaksujący pastel, który oddaje partnerstwo między technologią a naturą.

Uziemione trawiaste odcienie dotykają czasu odnowienia. Odkrywając wpływ roślinności na różne branże wzornictwa, złożone neutralne kolory i bogate w liście odcienie nadal cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Odmiany tego odcienia zyskały na popularności w ostatnich latach — od jaśniejszego kaktusa i mięty, do ciemniejszej zielonkawo-niebieskiej zieleni, wielokrotnie łączonej z różowym “Millennial pink”, do głębokich róży i jasnych fuksji. Spoglądając wstecz na Kolor Roku 2018 Dunn-Edwards, The Green Hour (DET544), podkreśla silny i ciągły wpływ tego odcienia zarówno na trendy kolorystyczne, jak i wzornicze.

Pastelowa zieleń Minty Fresh w zestawieniu z soczystą zielenią

Natura jako inspiracja
Minty Fresh — orzeźwiający, słodki, chłodny i aromatyczny odcień — określa rok 2020, jako gama uziemionych, inspirowanych ogrodem odcieni, zapowiada szansę na nowy początek. Dzięki temu pastelowemu odcieniu z nutką mięty jesteśmy optymistyczni, ponieważ optymistycznie podchodzimy do tworzenia i kontrolowania elementów, które są w naszej mocy. Podobnie jak w przypadku wielu odcieni zieleni, przyroda jest wszechobecna, tworząc spokój i równowagę między bezruchem a postępem.

Rozświetlająca zieleń Minty Fresh wykorzystana w przestrzeni przedpokoju

Technologia
Uwzględniając wpływy zaawansowanych technologii, Minty Fresh pokazuje, jak nauka stała się symbiotyczna z designem. Bazując na zrównoważonym rozwoju, projektanci wykorzystują naukę i innowacyjne technologie, aby tworzyć rozwiązania, które są trwałe i przyjazne dla naszej Ziemi.

Wypełniony optymizmem
Zbliżając się do roku 2020, z entuzjazmem idziemy do przodu. Ten przyszły rok zabiera nas w podróż pełną nadziei, podkreślając szeroką gamę pomysłów w zakresie kolorów i wzornictwa. Z niecierpliwością czekamy na nową dekadę — z jej postępami w nauce i technologii, a także światowymi poglądami. Ponadto zbliżamy się do zmiany pokoleniowej, która prowadzi nas do nowych tożsamości, co oznacza, że dążymy do tego, aby pozostawić światu lepsze miejsce, jednocześnie całkowicie zanurzając się w teraźniejszość.

A „Świeży i Wolny”, jedna z naszych pięciu opowieści o trendach kolorystycznych i projektowych w 2020 roku, podkreśla tę innowację, spokój i pragnienie przejrzystości — prowadząc nas do czystej, lekkiej palety jasnych pasteli i kojących neutralnych elementów z Minty Fresh.

Minty Fresh wpływa na lepsze samopoczucie i sprzyja odpoczynkowi

Refleksja wewnętrzna
W poszukiwaniu postępu Minty Fresh zajmuje się eskalacją duchowości, a także fascynacją mistycyzmem i kosmosem. Odkrywamy prawo do marzeń, szukamy irracjonalności i ponownie wykorzystujemy naszą wyobraźnię. Myślimy na nowo o powiązaniach i przekonaniach, kładąc nacisk na nasze wewnętrzne poglądy. Kluczowe są minimalne luksusy — takie jak doświadczenie czasu dla siebie, a nie dla innych.

Zmęczony hałasem ostatnich kilku lat design stara się stworzyć harmonijny rytm z chaosu. Podobnie jak zaangażowanie środowiska projektantów w zrównoważony rozwój na początku 2000 roku, zdrowie i dobre samopoczucie znajdują centralne miejsce w projektowaniu.

Rok 2020 jest już blisko! Co będzie potem? To zależy od nas. Tak więc dzisiaj i każdego następnego dnia bądź entuzjastyczny i optymistyczny — jak Minty Fresh, Kolor Roku 2020 Dunn-Edwards.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem wprowadzającym: https://youtu.be/G1B3rv-6D4g

Instagram: @dunnedwardspl

Źródło: materiały prasowe Dunn-Edwards


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *